Oferta współpracy

OFERTA WSPÓŁPRACY

DLA ARCHITEKTÓW

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Oferujemy bogaty asortyment produktów najwyższej jakości wraz z gwarancją profesjonalnego montażu.

Zapewniamy Państwu bezpłatne próbki, katalogi, ekspozytory oraz szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów, technologii i sposobów montażu.

Wspierając specjalistów już na etapie przygotowywania projektu jesteśmy w stanie zasugerować optymalne i funkcjonalne rozwiązania zapewniając pełne fachowe wsparcie techniczne.

Zapraszamy do współpracy !

Osoba kontaktowa:
KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA

Telefon kontaktowy:
+48 512 486 862

OFERTA WSPÓŁPRACY

DLA DEVELOPERÓW

Zapraszamy do współpracy  Deweloperów oraz firmy i osoby zainteresowane kompleksowym wyposażeniem swoich inwestycji i projektów w nowoczesne rozwiązania z zakresu podłóg drewnianych ,laminowanych,winylowych oraz tarasów , ogrodzeń i elewacji z kompozytów.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja jakości poświadczona wieloletnim doświadczeniem, bogata oferta produktów i usług, ekologiczne rozwiązania  spełniające najwyższe standardy. Dbamy o wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i stałą dostępność specjalistów. Z każdym klientem warunki współpracy ustalamy indywidualnie.
Bezpłatna wycena, stałe rabaty i oferty specjalne gwarantują współpracę na lata.

Zapraszamy do współpracy !

Osoba kontaktowa:
TOMASZ DZIARMAGA

Telefon kontaktowy:
+48 509 156 135

OFERTA WSPÓŁPRACY

DLA MONTAŻYSTÓW

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w województwie świętokrzyskim  niemieckich klejów, olejów, lakierów i wielu innych produktów do drewna produkowanych przez firmy Berger-Seidle , Osmo , Loba - Wakol.

Na  rynek świętokrzyski wprowadziliśmy także włoską chemię do parkietu sprzedawaną pod marką Maximus. W ofercie posiadamy również cały asortyment produktów szwedzkiej firmy Bona.

Nasza oferta obejmuje także niemal wszystkie rodzaje podłóg drewnianych. U nas najdziesz wszystko czego potrzeba do wykonania ponadczasowej podłogi drewnianej.

Z naszej strony  zapewniamy:

  • wystawki handlowe, ekspozytory,
  • specjalne warunki zakupu naszych produktów,
  • systemy prowizyjne,
  • kupony rabatowe,
  • próbki produktów,
  • pomoc przy realizacji większych projektów,
  • narzędzie wspomagające sprzedaż, kalkulatory ONLINE,
  • banery, flagi, reklamy na autach firmowych,
  • ciekawe promocje dla klienta detalicznego,
  • oklejanie witryn i samochodów.

Osoba kontaktowa:
JĘDRZEJ DZIARMAGA

Telefon kontaktowy:
+48 506 719 869

TOP